Оливка і Маслинка в пошуках друзів
Суспільство

Оливка і Маслинка в пошуках друзів

Дев'ять чарівних собак чекають на тебе у Львові

Катерина Родак, 6 липня 0
фото Прес-служби ЛКП «Лев»

ZAXID.NET разом з ЛКП «Лев» у рубриці «Собака з притулку» розповідає про безпритульних тварин, яких можна забрати собі додому. У цій підбірці ми познайомимо вас з дев’ятьма чудовими собаками, які шукають свій дім.

Лука, 2 роки. Місце відлову: вул. Лукаша. Маленький, розгублений хлопчик-горобчик. Спочатку впирався, казав, що йому ніхто не потрібен, а потім здався, став ласкавим і попросив знайти йому сім'ю.

Золтон, 8 років. Місце відлову: вул. Д. Апостола. Масивний, добрий, абсолютно дружній чоловічок. Записався на прийом до грумера, щоб виглядати ще розкішніше. Мав на собі ошийник, тож, можливо, десь існує його господар.

Бендер, 10 років. Місце відлову: вул. Повітряна. Теж мав на собі ошийник, і за всіма ознаками - мав господаря. Гуляє на повідку, туалетні справи робить на вулиці, акуратно їсть і облизує людям руки. Швидше за все, жив на дивані і одного дня загубився.

Цера, 2 роки. Місце відлову: вул. Тракт Глинянський. Молода, мила, але дуже недовірлива дівчинка. Розпочала заняття з кінологом і вже є результати - навчилася усміхатися і вже трішки гуляє на повідку. Від тих успіхів стала втричі гарнішою.

Оливка, 4 роки. Місце відлову: вул. Авіаційна. Добра, приємна і дуже мила особа. Не дуже вміє гуляти на повідочку і жити за чиїмись правилами. Але з нею попрацюють.

Рейн, 3 роки. Місце відлову: вул. Грицая. Неймовірної зовнішності хлопець! Ефектний, з хорошим голосом. Там, за межами ЛКП, залишилась його любов, і за нею він увесь час тужить. Це надзвичайно розумний, чуйний і емоційний собака. Він може дуже багато дати людині.

Матільда, 5 років. Місце відлову: вул. Золота. Знана особа в Шевченківському районі. Хороша, ніжна дівчинка. Поза межами ЛКП вона відома як Ватрушка, і це імя надзвичайно їй імпонує. Приїхала на щорічну вакцинацію і має шанс знайти сім'ю.

Челсі, 4 роки. Місце відлову: вул. Д. Апостола. Енергійна, гавкуча, непосидюча собачка. Легка на підйом, завжди в настрої, готова підтримати будь-яку ініціативу: гуляти, займатися з кінологом, вакцинуватися, позувати перед камерою - їй подобається все. Любить бути там, де люди.

Маслинка, 7 років. Місце відлову: вул. Лінкольна. Дуже скромна і тиха дама середнього віку. Попросила, щоб ми більше часу приділяли молоді і шукали їм дім. А вони хоче лише провакцинуватися і назад на район - до опікунів, до своїх друзів і звичного місця проживання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук