Омбудсмена підозрюють у корупції через голосування нею за свою кандидатуру у Верховній Раді

Людмила Денісова голосувала за порядок денний щодо призначення її на посаду уповноваженого з прав людини

Людмилу Денісову обрали омбудсменом 15 березня

Національне агентство з питань запобігання корупції запросило для дачі пояснень уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмилу Денісову. Про це повідомляється на сайті НАЗК.

Це зроблено «для забезпечення реалізації прав особи, яка притягається до адміністративної відповідальності і яка має право подати пояснення і зауваження до змісту протоколів», зазначає НАЗК.

Агентство встановило, що Денісова як народний депутат 15 березня попри наявний конфлікт інтересів брала участь в обговоренні та в голосуванні в парламенті за порядок денний щодо призначення її на посаду уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Цим вона порушила вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, встановлені статтею 28 закону «Про запобігання корупції», вважає НАЗК.

«Своїми діями Людмила Денісова вчинила правопорушення, пов’язані із корупцією, відповідальність за які передбачено частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення», – зазначається в повідомленні.

У Національному агентстві нагадують, що неявка посадової особи не перешкоджає подальшим можливим заходам відповідно до вимог законодавства про адміністративні правопорушення.

Як писав ZAXID.NET, 15 березня у Верховній Раді більшістю голосів обрали Людмилу Денісову Уповноваженим з прав людини.

Перед голосуванням стало відомо, що народний депутат від БПП Сергій Алєксєєв зняв свою кандидатуру. Він зазначив, що в законодавстві наявна правова колізія: є закон, в якому передбачено голосування бюлетенями, а також закон, що передбачає відкрите голосування в сесійній залі з використанням електронної системи голосування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук