Парламент дозволив прикордонникам проводити контррозвідку

Народні депутати внесли зміни у закон про контррозвідувальну діяльність, яким дозволили здійснювати таку діяльність підрозділам забезпечення внутрішньої безпеки Державної прикордонної служби України.

Відповідне рішення підтримали 229 народних депутатів на сесії у вівторок, 29 березня, передає Укрінформ.

Законом пропонується посилити позиції Української держави на кордоні з РФ, у тому числі за рахунок залучення до контррозвідувальної роботи (за погодженням та координацією Служби безпеки України) підрозділів забезпечення внутрішньої безпеки ДПСУ.

Згідно з пояснювальною запискою, зазначені заходи дадуть змогу органам Служби безпеки України перерозподілити свої сили на пріоритетних напрямах діяльності та отримувати від прикордонників первинні результати контррозвідувального пошуку для аналізу, документування та подальшої їх реалізації.

Така багаторівнева та узгоджена взаємодія Державної прикордонної служби України і Служби безпеки України забезпечить успішні превентивні та наступальні дії держави з охорони та оборони державного кордону України, захисту національної безпеки на державному кордоні України та в контрольованих прикордонних районах, йдеться у документі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук