ПАРЄ хоче уникнути накладання на Росію будь-яких обмежень та санкцій

У відомстві вважають, що що Росія «показала прогрес у виконанні вимог ПАРЄ»

ПАРЄ погодила попередній проект рішення щодо оскарження повноважень делегації РФ через порушення росіянами зобов’язань перед Радою Європи. Про це повідомляє «Європейська правда».

Проект був підготовлений у моніторинговому комітеті одним з ключових лобістів Росії у ПАРЄ, нідерландським політиком Тіні Коксом. Тому очікувано, що проект пропонує уникнути накладання на РФ будь-яких обмежень та стверджує, що Росія «показала прогрес у виконанні вимог ПАРЄ».

Тіні Кокс також знайшов ознаки того, що Росія виправляє проблеми, через які вона перебувала під санкційним тиском. Він навів два таких приклади: обмін ув’язненими, включаючи повернення українських моряків, захоплених поблизу Керченської протоки, а також «відновлення платежів Росії до бюджету Ради Європи».

У документі, який вже пройшов попереднє схвалення у моніторинговому комітеті, відсутні будь-які згадки про численні порушення прав людини з боку РФ - як в анексованому Криму, так і на Донбасі.

Натомість, як повідомлялося раніше, «під гарячу руку» потрапила Польща, яка стала першою країною ЄС, яка стала предметом моніторингу через порушення демократичних стандартів.

До слова, того ж дня, віце-президентом Парламентської асамблеї Ради Європи став глава російської делегації Петро Толстой, який на моніторинговому комітеті ПАРЄ заявляв, що «в Україні громадянська війна і нелегітимна влада».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук