Перес розповів про тисячолітню історію євреїв в Україні

24 листопада 20103191

Сьогодні, 24 листопада, розпочалася зустріч Президента України Віктора Януковича з Президентом Держави Ізраїль Шимоном Пересом. Президент Держави Ізраїль відзначив теплий прийом, який чекав на нього в Україні. “Мені дуже приємно бути в Києві, Україні. Для нас Україна – це історія... Євреї жили тут тисячі років”, - зауважив Ш. Перес.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Президента.

Вітаючи гостя на українській землі, Глава держави сказав: "Нам є, що обговорити. Насамперед, це питання боротьби з економічною кризою, і у цій площині – торговельно-економічні відносини України та Ізраїлю".

"Наші народи багато чого пов’язує", - зауважив Президент. Тому, наголосив він, у ході сьогоднішніх переговорів вочевидь значну увагу буде приділено також питанням гуманітарної співпраці.

Глава держави висловив впевненість, що всі питання, які будуть сьогодні обговорюватися та вирішуватися, сприятимуть активізації двосторонніх відносин України та Ізраїлю.

"Ми маємо дуже непоганий початок економічних відносин між нашими країнами", - констатував Шимон Перес. Президент Ізраїлю висловив переконання, що подальшій конструктивній розбудові цих взаємин та зближенню наших країн суттєво сприятимуть укладена у липні цього року у Єрусалимі угода про скасування візового режиму та угода про взаємний захист інвестицій, яку сторони планують підписати сьогодні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук