Підніжжя гори Лева засадили молодими грабами

У парку «Знесіння» додали ще більше зелені

СуспільствоІрина Панчишин, 25 квітня 2017, 18:17 696 0

Вісімсот саджанців парку «Знесіння» подарували благодійники. А посадити допомогли студенти екологи та працівники двох львівських ресторанів.

Під Лисою горою триває підготовка до висаджування рослин. Хочуть аби зелень росла на одній лінії.

«Викопуємо лунки для того, щоб посадити дерева, щоб вони росли. Потім буде тут живопліт», – сказав студент Віталій Гірний.

Студенти екологічного коледжу працюють в гурті з викладачкою. Так і швидше і всі при роботі. З молодих саджанців грабини тут формують живопліт. Гора Лева з пісковиків. Єдине, що не дає їй зсунутись кілька дерев та трава. Тож нова зелень буде додатковим щитом.

«Ці гілки будуть тримати. Граб – це живопліт і буде тримати ґрунт. Він пускає коріння і не буде давати можливості сунути ґрунту», – розповів інспектор з охорони навколишнього середовища парку Олег Юричко.

«Це буде вздовж доріжки даватися. Певні місця будуть відділені даним засадженням для того і одночасно будуть установлені лавки, щоб люди могли відпочити», – пояснив художник-дизайнер парку «Знесіння» Михайло Кунець.

Граби підсаджують і на нижню алею. Тут допомагають працівники двох львівських ресторанів. чоловіки копають ямки, жінки висаджують.

«Ногою отак притрушуємо приправляємо і пробуємо чи воно не вилазить. Треба, щоб дерево не вилазило. Все тоді в порядку», – сказала Катерина Данилович, яка допомагає садити.

За кілька годин роботи висадили вісімсот грабів. Також у парку облаштують легальні місця для розпалювання вогнищ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук