Полторак оголосив про переатестацію і скорочення в міністерстві оборони

Полторак оголосив про переатестацію і скорочення в міністерстві оборони
Міністр оборони України Степан Полторак

Міністр оборони України Степан Полторак анонсував проведення переатестації співробітників міністерства та намір скоротити роздутий штат. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Я прийняв рішення щодо оптимізації штатної структури Міноборони та перегляду функціональних обов’язків офіцерів міністерства. Мушу визнати, що неможливо працювати ефективно при такому роздутому штаті – 770 посад лише у Міністерстві», – заявив Полторак.

«У нас забагато людей, які за своїми здібностями просто не можуть приймати рішення, а знаходяться ці люди на відповідальних посадах», – зазначив він і додав, що буде проведено ретельний аналіз виконавської діяльності, аудит функціональних обов’язків на предмет відсутності дублювання функцій та аудит нормотворчої бази – основні кроки реформ.

Міністр має намір делегувати деякі його повноваження заступникам та начальникам департаментів.

«Кожен керівник повинен приймати самостійні рішення згідно повноважень, а також нести повну відповідальність за прийняті рішення», – зазначив він.

Полторак запевнив, що прийняття рішень щодо оптимізації чисельності особового складу відбуватиметься лише після проведення переатестації кожного офіцера.

«Під час переатестації буде з’ясовано, чи відповідає військовослужбовець займаній посаді, якщо військовослужбовець підтвердить свої професійні здібності, – йому буде запропоновано відповідну посаду, або посаду, яку він займав раніше, або посаду у територіальних органах управління», – повідомив він.

При цьому, за словами міністра, під час проведення переатестації, військовослужбовці пройдуть випробування поліграфом.

«Ще раз хочу наголосити, що суть оптимізації полягає не у механічному скороченні, а у ґрунтовній роботі щодо перегляду ролі кожного військовослужбовця під час виконання службових обов’язків», – додав Полторак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук