Популізм вирішує все

Проти чого буде наступний Майдан?

БлогиПетро Шуклінов , 27 травня 2015 184
Петро Шуклінов
журналіст

Інші блоги автора

Як нудить від колишніх журналістів і так званих "незалежних депутатів", які тупо і цинічно вертять громадською думкою на всяких Інтер і 112 на догоду колишньому главі адміністрації Януковича. Придивіться, хто постійний гість цих каналів. Левова частка цих "гостей" - покидьки, які сидять на шиї Льовочкіна, жеруть з його руки, а потім штовхають промови про демократію, будують нові партії, випинають себе совістю нації.

Але я б ніколи не звернув на них навіть уваги, якби не тисячі шанувальників цієї молі. Скільки не пиши, скільки не говори - популізм вирішує все. Просто тупо говори те, що люди хочуть чути. Красиво бреши, красиво загортай популізм, згодовують його натовпу - все, ти на коні. І так 20 років по колу.

Думайте ж. Включайте мізки. Фільтруйте "патріотів". Вас знову обманюють. Ви знову вірите. А потім знову розчаруєтеся. І знову потім на Майдан? Ні. Наступний Майдан треба робити проти невігластва і популістів. А ще проти людей, які з ослиною завзятістю піднімають нагору красномовних покидьків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук