Порада динозаврам

Конфлікт - між минулим і майбутнім

БлогиЯрослав Хобта , 21 липня 2015 134
Ярослав Хобта
PR-спеціаліст

Добре. А що ми будуємо? Ні, не в плані держави, а в плані бетону, технологій, заводів і заводиків, - що ми будуємо? Ми нічого не будуємо. Ми - не будуємо! Ми беремо з того, що було, і нічого не будуємо.

Ні, дехто подекуди і дещо з ким, вони, звичайно, будують. А тільки яке відношення це їх будівництво має до людей? Це вбивство.

Давайте як би зізнаємося всім, що у нас Конфлікт - між минулим і майбутнім. Він жорсткий і жорстокий. Війна війною, але країна не може тягнути купу пенсіонерів, на яких працює молодь. Ми можемо піти шляхом Греції, Іспанії, Португалії, Італії та інших країн ЄС і сказати - даааа,; у вас там жжжж. І всі прийдуть туди ж. Тому що молодь повинна забезпечувати людей похилого віку. Тому що Україна повинна зробити умови для роботи та розвитку молоді. А коли вона не зробить, хто буде забезпечувати пенсіями людей похилого віку? А малозабезпечену безробітну і плодовиту молодь? Не посольства ЄС з візами і не РФ вже точно.

Ми не можемо ні з ким з інвесторів серйозно розмовляти, коли у нас Крим і Донбас. Ніхто й не вкладеться, ніколи. Крим і ДЛНР з економіки вбивають нас не протистоянням, а умовами для інвестицій. Для них Африка крутіше, ніж ми. Та ж Болгарія і всі інші, кому куди ок.

Питання - чому ніхто не хоче, щоб в Україні розвивався МСБ? Відповідь - динозаври. Змініться або помріть.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук