Правильна помилка?

Роман Ревчук, 23 серпня 201219682

Янукович несамохіть повертає прапор УНР-ЗУНР.

 

"Бій одлунав.

 Жовто-сині знамена. Затріпотіли на станції знов…"

 В. Сосюра

Image

 

Останнім часом у різних виданнях зустрічається все більше публікацій про те, що насправді, український державний прапор – перевернутий догори дриґом. Мовляв, за часів УНР-ЗУНР жовтий колір розташовувався зверху, а синій – знизу.

До того ж фахівці з фен-шуй твердять, що жовтий – легший колір, тому для гармонії і ладу в державі, він має розташовуватись зверху над важчим – синім.

Першою ситуацію почали виправляти президенти, котрі, звичайно, небайдужі до ладу і гармонії в державі.

Вже у вересні 2008 року президент США Джордж Буш приймав президента Віктора Ющенка на тлі жовто-синього прапора УНР-ЗУНР.

Image

Президент Янукович продовжив починання попередника.

Image

Так у липні 2010 року, під час неформального саміту президентів країн СНД у Криму, Віктор Янукович приймав лідерів колишніх радянських республік на тлі величного стяга УНР-ЗУНР.

Image

Ще раніше четвертий президент України, відомий і своїми літературними талантами, оздобив обкладинку своєї книжки “… І рік при владі. Віктор Янукович: від кризи – до економічного зростання” нашим справжнім прапором.   

Image

Тому сьогодні, мандруючи залізницею, у святковий День Державного Прапора України, остаточно переконався, що нашому державному прапору, хоч і несамохіть, таки повертають вигляд часів УНР-ЗУНР.

Image

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук