Представництво ЄС закликало Верховну Раду негайно прийняти децентралізаційні закони

Представництво Європейського Союзу в Україні закликало українських народних депутатів підтримати на пленарному засіданні Верховної Ради в четвер, 19 січня, розгляд законопроектів щодо питань децентралізації.

«Представництво ЄС в Україні закликає депутатів Верховної Ради ухвалити ці законопроекти без жодних подальших поправок, оскільки зволікання можуть загальмувати процес здійснення реформ. Важливо, щоб реформи у цій ключовій сфері продовжувались та успішно завершились, без жодних протиріч і затримок», — йдеться в повідомленні представництва, яке наводить агентство «Інтерфакс-Україна».

Йдеться про три законопроекти, що стосуються питань децентралізації: № 4772 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо добровільного приєднання територіальних громад», № 2489 «Про службу в органах місцевого самоврядування», № 5520 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей добровільного об’єднання територіальних громад, розташованих на територіях суміжних районів».

У представництві зазначили, що ухвалення цих законів стане додатковим стимулом для іноземних донорів, у тому числі і ЄС, надалі підтримувати реформу децентралізації, надавати необхідні кошти та ділитись досвідом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук