Про відставку Наливайченка

Урок, якого ми знову не вивчимо: ще не доросли

БлогиОлександр Михельсон , 18 червня 2015 218 1
Олександр Михельсон
Журналіст, блогер

Інші блоги автора

По-перше, дарма він таки дав себе умовити на похід у політику. Від людей депутатського рангу, які, УВАГА, проти Наливайченка - і то я чув не далі ніж учора: "Але все-таки контррозвідку в СБУ він класно поставив, і сам її курує, особисто... Дарма не погодився перейти в розвідники, як Порох пропонував". Ну - я особисто не знаю, скільки в нашій контррозвідці заслуг Наливайченка, а скільки - його американських друзів smile emoticon Але дійсно хотілось би, щоб цей рівень не впав. Якщо ви думаєте, що в цій сфері все погано, то повірте: все могло би бути ЗНАЧНО гірше.

По-друге, з погрозами компроматом він тупо підставився сам. Ну як це?! Глава спецслужби публічно заявляє, що має намір скористатись службовими матеріалами в особистих цілях?! Нормально, ага. По-третє, з цієї ж сфери й пряма погроза Кличку й Порошенку... американськими спецслужбами. Ні, ну сказав-то він про те, що "всі учасники зустрічі у Відні... постануть перед американським судом". Але ж до суду мають попрацювати слідчі smile emoticon І ключове слово тут - "усі"

Оскільки Наливайченко не дурень, і навряд чи істеричка, то ця погроза справжньою бути не може. Це - натяк на те, про що він говоритиме, коли піде в політику. Тобто це чергове бла-бла-бла для наших славних виборців. Які обирають тих, хто краще говорить - чи Тимошенко, чи Ляшка, чи Порошенка, от скоро буде й Наливайченко - а потім ниють, шо у владі всі якісь "антинародні". У владі всі якраз "народні", друзі мої. Плоть від плоті нашої. І це - головний урок зі шкандалю навколо Наливайченка. Урок, якого ми знову не вивчимо: ще не доросли.

P. S. Думки, висловлені на ФБ О. Михельсона, є персональною точкою зору О. Михельсона, не претендують на абсолютну істину і можуть виявитися помилковими... Що в даному випадку О. Михельсона, між іншим, потішило б frown emoticon

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук