П'ятеро депутатів Верховної Ради заявили про вихід з партії «Самопоміч»

До кінця парламентської каденції депутати залишатимуться у фракції Об'єднання «Самопоміч»

Про причини такого кроку депутатів Андрій Садовий не повідомив

Депутати Верховної Ради України Олена Сотник, Вікторія Войціцька, Олександр Опанасенко, Іван Мірошніченко та Олександр Данченко заявили про намір вийти з партії «Самопоміч». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова «Об’єднання «Самопоміч» та міський голова Львова Андрій Садовий.

«Зустрілись з групою депутатів від «Самопомочі» - Оленою Сотник, Вікторією Войціцькою, Олександром Опанасенком, Іваном Мірошніченком. Скайпом долучився Олександр Данченко. Колеги висловили бажання надалі перейти в статус позапартійних депутатів»,написав він.

При цьому Садовий зазначив, що до кінця парламентської каденції депутати залишатимуться у фракції Об'єднання «Самопоміч» і «чесно відпрацьовують отриману від виборців «Самопомочі» довіру».

«Домовились співпрацювати в будь-яких форматах, до яких нас приведе майбутнє. Дякую за співпрацю і нехай щастить!», – зазначив Андрій Садовий.

Одна з п'яти нардепів - Вікторія Войціцька - пояснила причини рішення покинути партію. За її словами, більшість членів фракції «Самопоміч» протягом року багаторазово зустрічалися з керівництвом партії щодо проблемних питань, але безрезультатно.

«Зокрема, про відсутність прозорих процесів і ухвалення рішень в партії, про втрату ідеологічного базису, про перехід на популізм заради утримання політичного рейтингу і відсутності чіткої стратегії для України і бажання стати дійсно загальноукраїнською партією. На жаль, жодна із запропонованих пропозицій щодо врегулювання викликів і впровадження стратегії розвитку політичної сили не була реалізована, жодна з домовленостей не виконана», - написала депутатка.

«На даному етапі наше бачення шляху для захисту майбутнього українців кардинально відрізняються від позиції партії, тому наші політичні шляхи розходяться, що не виключає плідної співпраці в інших форматах й нашого перебування у фракції «Самопоміч» до завершення повноважень, які нам делегували люди», - прокоментувала рішення своє та колег депутатка Вікторія Войціцька.

Нагадаємо, що 10 квітня народні депутати Єгор Соболєв та Семен Семенченко, які були обрані у 2014 році до Верховної ради за списками Об’єднання «Самопоміч», оголосили про свій вихід з партії.

Напередодні цього ЗМІ повідомляли, що фракцію «Самопомочі» збираються покинути 5-6 народних депутатів. Серед них були названі Єгор Соболєв, Семен Семенченко, Олександр Опанасенко, Іван Мірошніченко та Олександр Данченко та Олексій Скрипник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук