Рада прийняла закон, що дозволяє партіям виключати кандидатів зі списків після виборів

Рада прийняла закон, що дозволяє партіям виключати кандидатів зі списків після виборів
Голова Верховної Ради Володимир Гройсман

Верховна Рада внесла зміни до закону «Про вибори народних депутатів України», відповідно до яких партії отримали право виключати кандидатів у народні депутати України з виборчого списку в багатомандатному окрузі після оголошення результатів виборів і до прийняття рішення Центральної виборчої комісії про визнання їх обраними.

На вечірньому засіданні у вівторок, 15 лютого, за законопроект №3700 в першому читанні і в цілому проголосували 236 депутатів.

Згідно з документом, кандидата можна виключити зі списку партії в будь-який час після дня виборів до прийняття рішення ЦВК про визнання його обраним, якщо таке рішення прийняте на з’їзді, конференції партії.

Передбачено, що дія цього закону поширюється і на виборчі списки кандидатів у депутати від політичних партій, які були суб’єктами виборчого процесу на позачергових виборах Ради 26 жовтня 2014 року.

Зазначимо, під час ранкового засідання парламент двічі «провалив» цей законопроект. Після цього лідери усіх фракцій подали листа голові Верховної Ради з проханням поставити на голосування законопроект під час вечірньої сесії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук