<

Росія погрожує припинити закупівлю озброєння в країн НАТО через ситуацію з «Містралями»

СвітЛюбко Петренко, 25 листопада 20147430
Росія погрожує припинити закупівлю озброєння в країн НАТО через ситуацію з «Містралями»

Росія може поставити питання про припинення закупівель військової техніки в усіх країнах НАТО.  Про це заявив заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Євген Сєрєбрєнніков після того, як влада Франції відмовилася передати Росії перший гелікоптероносець типу Mistral.

«Вважаю, що більше Росія не буде ставити питання про закупівлю військової техніки у країн-членів Північноатлантичного Альянсу, тепер це один з елементів російського досвіду», - сказав сенатор.

На його думку, рішення президента Франції може, навпаки, призвести до зростання боєготовності Росії «за рахунок активізації розвитку вітчизняного оборонного комплексу і початку інтенсивніших власних розробок Росії в сфері створення військової техніки».

Раніше заступник міністра оборони Росії Юрій Борісов заявив, що Росія буде судитися з Францією, якщо та не поставить в рамках контракту перший гелікоптероносець типу Mistral.  

Президент Франції Франсуа Олланд заявив, що ситуація, яка склалася в Україні, не залишає можливості для передачі Росії Mistral’ів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук