Росія заборонила американським дипломатам спостерігати за виборами президента

СвітВолодимир Пиріг, 22 лютого 20180

Американські дипломати і працівники американських закордонних установ в Росії не будуть допущені до спостереження за майбутніми президентськими виборами в РФ, які відбудуться 18 березня цього року, повідомив заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков.

«Що стосується американських дипломатів і співробітників американських закордонних установ у Російській Федерації, то вони не будуть допущені до цього процесу з урахуванням того, що під час (президентських) виборів в США в 2016 році співробітникам російських закордонних установ у США в такій можливості було відмовлено», – сказав заступник міністра агенції «Интерфакс».

За його словами, МЗС РФ вже повідомило про це рішення посольство США в Москві.

Водночас громадяни США, які входять до складу місії Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ зі спостереження за виборами, спостерігати за виборами зможуть.

До слова, Росія також не запрошуватиме на спостереження за президентськими виборами спостерігачів з України.

Як відомо, у липні минулого року Росія оголосила про санкції проти американських дипломатів. РФ зажадала, щоб США до початку осені скоротили кількість дипломатичних співробітників до 455 осіб. Ці заходи стали відповіддю на прийняті американським Конгресом нові санкції проти РФ.

Після цього у Держдепартаменті США заявили про закриття генконсульства Росії в Сан-Франциско, а також двох дипломатичних об’єктів у Вашингтоні та Нью-Йорку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук