Рух міжміських маршруток на Львівщині можна відстежити онлайн

Нова диспетчерська служба контролюватиме всі обласні перевезення

СуспільствоОрися Шиян, 4 травня 201815062

4 травня у Львові презентували нову диспетчерську службу для контролю за всіма обласними пасажирськими перевезеннями. Вона в режимі онлайн контролюватиме рух автобусів відповідно до рейсів та графіку курсування всіх перевізників Львівщини. Про це повідомив департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА.

Програма дозволяє людям самим відстежувати рух транспортних засобів і розрахувати час очікування на зупинці. Відстежити рух пасажирського громадського транспорту можна за посиланням.

Система працювала у тестовому режимі від грудня минулого року. Тепер її доопрацювали, удосконалили програмне забезпечення. До неї включили всі маршрути ‒ 1024 транспортні засоби. У системі відображені 819 (понад 82% транспортних засобів).

Для інших перевізників мають оголосити конкурс, після цього їх долучать до системи.

«Серед вимог для участі в конкурсі – наявність GPS-трекера на транспортному засобі і забезпечення передачі даних до програмного забезпечення, яким користується диспетчерська служба», ‒ уточнив в.о директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.

Керівництво КП «Центральна диспетчерська служба пасажирських перевезень» за допомогою системи контролю обіцяє оперативно реагувати на порушення курсування транспорту.

«Якщо ми бачимо системні порушення, то відповідно повідомляємо департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку та перевізника. Найбільш поширені порушення – невідвідання точок, які обумовлені в договорі, тобто певної зупинки і недотримання графіку руху. Тоді накладається штраф, який визначає департамент», – розповів керівник «Центральної диспетчерської служби пасажирських перевезень» Остап Чорний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук