«Самопоміч» прокоментувала відокремлення від неї партії «Воля»

СуспільствоОксана Руда, 3 листопада 201412440

Партія «Об’єднання «Самопоміч» на своїй сторінці у Facebook прокоментувала відокремлення від неї партії «Воля».

«Самопоміч» йшла на виборчий союз з партією Воля а також з іншими середовищами Майдану (експерти, добровольчі батальйони і т.д.), розуміючи всі ризики політичного партнерства в українських умовах. Ми бачили в наших союзниках близьких нам по духу людей. Такі постаті як Єгор Соболєв, Сергій Іванов, Вікторія Войціцька, Павло Костенко переконали нас, що об’єднання є правильним та ідейним. І ми впевнені, що воно так і є. На жаль успіх «Самопомочі» на виборах призвів до того, що бренд «Волі» в очах декого став надто цінною здобиччю», – зазначили у партії.

Між тим «Самопоміч» зазначила, що вона не знімає своєї відповідальності за жодного депутата-представника «Волі», обраного за списками «Самопомочі».

«Остання їхня заява свідчить, що вони чітко відмежовуються від некоректних заяв з боку деяких представників «Волі» та готові сумлінно виконувати свої депутатські обов’язки в рамках єдиної фракції «Самопомочі» у ВР», – йдеться у повідомленні «Самопомочі». 

Між тим партія закликала усіх представників «Волі» в цивілізований спосіб вирішити внутріпартійний конфлікт та «зайнятись більш корисними для країни справами». 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук