«Самопоміч» вимагає розслідування діяльності Кабміну

СуспільствоАндрій Стець, 13 лютого 201615100
«Самопоміч» вимагає розслідування діяльності Кабміну
Будівля Кабіміну

Партія «Об’єднання «Самопоміч» ухвалила резолюцію про відставку Кабінету міністрів України. Відповідне рішення ухвалили делегати на позачерговому з'їзді партії в Харкові, повідомляє прес-служба політичної сили.

«Партія «Самопоміч» вважає, що відставку уряду Яценюка є єдино можливою і цивілізованої оцінкою діяльності цього складу Кабінет міністрів України. Це єдиний спосіб запобігти формальний розкол парламентської коаліції і призначення нових парламентських виборів, які можуть стати серйозним випробуванням для країни», - йдеться в резолюції.

Крім того, партія вимагає повного перезавантаження складу Центральної виборчої комісії України на чолі з Михайлом Охендовским.

Як інформує «РБК-Україна», заступник спікера Верховної Ради Оксана Сироїд також заявила, що партія наполягає на тому, що будь-які зміни до Конституції України не можуть прийматись під зовнішнім тиском.

«Самопоміч» звертається до міжнародних партнерів з вимогою поважати суверенітет України і припинити будь-які спроби тиску на Україну з метою внесення змін у Конституцію», - заявила Сироїд.

Окрім цього, згідно резолюції, «Самопоміч» ініціює створення нової Конституції з залученням громадськості до роботи над нею.

«Конституція України потребує змін. Однак ініційовані сьогодні Президентом України зміни до Конституції не є продуктом Українського народу і не відповідають інтересам української держави. Такі зміни під гаслом децентралізації дискредитують саму ідею місцевого самоврядування. А особливий статус територій Донбасу, які перебувають під фактичною окупацією Росії, загрожують подальшому існуванню України як держави», - йдеться у документі.

Оновлена Конституція повинна передбачати, що уряд підконтрольний парламенту, формування нової пропорційної виборчої системи з відкритими списками.

«Нас лякають розвалом в країні: якщо ми знову не перепишемо коаліційну угоду, якщо не буде нового уряду - це буде розвал країни. Це буде велика трагедія. Тому, на моє глибоке переконання, іншого варіанту немає: це уряд має піти у відставку», - заявив лідер партії Андрій Садовий, якого, до слова, сьогодні переобрали на посаді голови політичної сили.

Нагадаємо, парламентська фракція «Самопоміч» ініціює збір підписів за відставку Кабінету міністрів України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук