Сайт, який оприлюднив список акредитованих в ДНР журналістів, оголосив про своє закриття

Сайт, який оприлюднив список акредитованих в ДНР журналістів,  оголосив про своє закриття
Центр "Миротворець" оголосив про закриття свого сайту

Сайт «Миротворець», який оприлюднив базу контактів журналістів, які отримували акредитацію для роботи на території, підконтрольній ДНР, оголосив про своє закриття. Таке повідомлення з’явилось на сайті вранц 13 травня.

«Враховуючи реакцію, яку викликала публікація списку журналістів, акредитованих терористичною організацією «ДНР», вимогами уповноваженої з прав людини Валерії Лутковської, а також вічно занепокоєного і стурбованого Євросоюзу, а також антиукраїнськи налаштованих журналістів України на чолі з заступником міністра інформаційної політики України Тетяни Попової, Центр «Миротворець» прийняв непросте рішення про закриття сайту», - йдеться у повідомленні.

Зараз працівники центру «Миротворець» архівують всю наявну інформацію. Пізніше її обіцяють викласти у публічний доступ.

Нагадаємо, що раніше оприлюднення списку журналістів, які отримували акредитацію в ДНР, спричинило бурхливе обговорення серед журналістів. Значна частина з них обурилась публікацією їхніх персональних даних. Міжнародна організація «Репортери без кордонів» заявила, що відповідальні за появу персональної інформації працівників ЗМІ у публічному доступі повинні постати перед судом. Омбудсман Валерія Лутковська підтримала журналістів, які звернулись до сайту з вимогою видалити їхні персональні дані.

Прокуратура Києва заявила про відкриття кримінального провадження за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів шляхом оприлюднення їх персональних даних на сайті «Миротворець».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук