СБУ просять перевірити організацію Медведчука через публікацію даних журналістів в АТО

СБУ просять перевірити організацію Медведчука через публікацію даних журналістів в АТО
фото ІМІ
Громадські активісти вважають, що сайт «Українського вибіру» неправомірно оприлюднив дані журналістів

«Інститут масової інформації» просить Службу безпеки України розслідувати витік інформації про номери машин та маршрути журналістів, що працюють в зоні АТО.

В ІМІ зазначають, що на сайті громадського руху «Український вибір», лідером якого є колишній очільник адміністрації Президента України та кум президента РФ Віктор Медведчук, 5 лютого були оприлюднені маршрути пересування журналістів іноземних ЗМІ та номери машин, якими вони їздили зоною антитерористичної операції.

На переконання активістів, оприлюднення цієї інформації загрожує безпеці журналістів, тому «Інститут масової інформації» звернувся до СБУ із проханням негайно провести розслідування, встановити канал витоку інформації та вжити належних заходів, щоб захистити українських та іноземних журналістів.

Сайт «Українського вибіру» оприлюднив детальну інформацію про пересування кореспондентів і співробітників агентства Associated Press, France-Presse, Радіо Свобода, ВВС.

«Якщо відомі маршрути пересування журналістів, номери машин, то вони потенційно можуть стати жертвами нападів, викрадень, або провокацій. Ми звертаємося до СБУ з вимогою негайно провести розслідування, встановити канал витоку інформації, і покарати винних, а також вимагаємо від влади вжити всіх необхідних заходів, щоб захистити життя і здоров’я журналістів, які працюють в зоні АТО», – наголосила виконавчий директор ІМІ Оксана Романюк.

Зазначимо, що станом на 16:45 публікації на сайті «Українського вибіру», яка викликала обурення ІМІ, вже не було на сайті.

До слова, на початку травня 2016 року сайт «Миротворець» опублікував список представників ЗМІ, який був отриманий від т. зв. міністра пропаганди терористичної організації «ДНР» і містив понад 4000 записів. Згодом сайт центру «Миротворець» опублікував вибачення за попередню публікацію списку журналістів, акредитованих терористичною організацією «ДНР» і в той же час опублікував оновлений список, що містить 5412 записів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук