Семінар «Торгівля з ЄС в рамках автономних преференцій і зони вільної торгівлі та роз’яснення можливостей експорту українських товарів і переваг від відкриття ринків країн ЄС»

Львівська торгово-промислова палата, Стрийський парк, 14

АнонсиВіра Карпінська, 8 липня 20142720

Організаторами заходу є Львівська торгово-промислова палата спільно з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, компанією «CTA Economic & Export Analysts Ltd» запідтримки Уряду Королівства Нідерландів.

Час проведення семінару: 10:00 – 13:00. Початок реєстрації о 09.30.

Під час семінару відбудеться презентація проекту: «Сприяння рівня обізнаності серед малих і середніх підприємств щодо зони вільної торгівлі +» (Сергій Нерпій, консультант компанії «CTA»).

Представник ЛОДА  розповість про регіональні економічні інтересидо ЗВТ+, заходи та моніторинг на підтримку реалізації переваг та можливостей впровадження ЗВТ+.

Планами Палати щодо підтримки реалізації відповідних можливостей поділиться представник ЛТПП.

Чому Нідерланди готові підтримувати Україну в процесі адаптації та швидкому впровадженні ЗВТ? Відповідь на це питання надасть Аннелус Вівейн, заступник керівника економічного відділу Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Про спрощення умов торгівлі в рамках міжнародних правил Світової Організації Торгівлі (СОТ) розповість Світлана Зайцева, заступник директора департаменту, начальник управління співробітництва з СОТ Міністерства економічного розвитку та торгівлі.

Валерій П’ятницький, урядовий уповноважений України з питань європейської інтеграції, представить виступ на тему: Торгівля між Україною та Європейським Союзом.

Також відбудеться інформування товаровиробників регіону щодо умов та конкретних дій для доступу товарів власного виробництва до ринку ЄС у контексті автономних преференцій та майбутньої.

Про наступні кроки реалізації переваг ЗВТ+ повідомить Марк Хейлієр, директор компанії «СТА».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук