Сепаратизм в телевізорі

Як можна пускати в ефір фейкові штурми АП?

БлогиПетро Шуклінов , 4 лютого 2015 118
Петро Шуклінов
журналіст

Інші блоги автора

- Можна тепер пояснити, чому я нічого не писав про російську спецоперацію в Києві, а в приваті рекомендував всім зберігати спокій і не шуміти. Тільки любить народ сенсації. Але народ - ладно, ясно.

Колеги. Ось тут якраз повний сепаратизм мозку. Як може український журналіст давати в прямий ефір шабаш двох десятків людей з підведенням "добровольці штурмують АП"? Я розумію, чому це транслювали і кричали про це супер-топами в новинах LifeNews, RussiaToday і всякі ІТАР-ТАРС.

Але українські ЗМІ - ось як? Факт-чекінга немає. Мозку немає. Значить що є? Мабуть щось є, правда? Очевидно, що все це було єдиним темником і сплановано в єдиному центрі в Москві для російських і деяких українських ЗМІ. Mожливо, треба кремлівську обслугу в Україні не тільки в особі російських журналістів вичищати. І діяти треба жорстко.

В цілому - перший млинець грудкою. Українські спецслужби спрацювали добре, але могли спрацювати відмінно. А суспільство надалі, можливо, навчиться спокійніше сприймати провокації, придумані і впроваджувані нашим унікально хворим на голову сусідом.

Все буде добре.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук