Школярка з Трускавця пояснила, чому віддала знайдену сумку з грішми

Повертаючись із тренування з вільної боротьби 11-річна Андріана знайшла сумку, в якій було 150 тисяч гривень

Головні новини Львова 20.03Ірина Панчишин, 20 березня 2019, 15:06 6781 5

Школярка із Трускавця знайшла 150 тисяч гривень – і не вагаючись повернула їх власнику. Ним виявився сусід дівчинки. І хоч винагороди 11-річна Андріана не отримала, своїм вчинком пишається. Бо він додав дівчинці неабиякої популярності.

На знахідку дівчина натрапила, коли ввечері поверталася з тренування.

«Я дуже сильно втомилась і хотіла сісти на крісло. На ньому лежав гаманець із грошима. Це була барсетка. Там були і долари, і євро, і злоті, і гривні», – пригадала Андріана Дзюбайло.

У сумці були й документи власника. Ним виявився сусід Андріани.

«Він був дуже здивований. Питав, де я її взяла. Я розповіла, як знайшла. Він повертався після роботи, поставив пакети на крісло, стояв і розмовляв по телефону, а пакетами прикрив. Забув і пішов, певне», – додала дівчина.

Чоловік лиш подякував сусідці. Говорити з журналістами не хоче. А усі дізналися про цей вчинок після турніру з вільної боротьби, який відбувався нещодавно.

«Дзюбайло Андріана у нас зайняла 1 місце на Всеукраїнському турнірі. Її нагородили кубком «За волю до перемоги» і ми їй вручили ще кубок «За чесність», – розповів тренер з вільної боротьби ДЮСШ «Спортовець» Семен Гардій.

Нагорода стала справжньою несподіванкою для 11-річної дівчинки. Юні колеги по спорту пишаються вчинком Андріани.

«Якби я так знайшла, я би так само зробила. Андріана – героїня, як ми. А якби не було відомо, чия це сумка, тоді б віддала у поліцію і сказала, щоб вони знайшли господаря», – каже подруга Андріани Вікторія Трач.

Здивовані діями школярки і дорослі сусіди.

«Ну, в наш час, напевно, би мало хто так вчинив, бо, якщо там була певна сума грошей, то кожен би подумав, що краще їх собі забрати, а дитина зробила правильно. Молодець!», – сказав сусід Олег.

Мама Андріани зараз на заробітках, тож дівчина живе з бабусею. Жінка каже, що вчинок онуки – результат хорошого виховання.

«Я наказую: що би вона не знайшла, що би вона побачила, що десь щось лежить, аби підняла. І якщо не знає чиє це, то пише оголошення, даємо домашній номер телефону, щоби людина могла звернутися. Якщо ніхто не звертається – віддаємо в поліцію», – каже Анна Вірт, бабуся Андріани.

«Коли я ті гроші підняла, взяла в руки, то аж так тяжко стало на душі. А коли я їх повернула, то легше стало. Просто мене мама правильно виховувала – не можна брати чужі речі», – сказала Андріана Дзюбайло.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук