Син Ділая хоче через суд поновитися на роботу в ДАІ після звільнення за саботаж

Син полковника міліції Михайла Ділая, якого громадські активісти рекомендують на посаду начальника ДАІ Львівщини – Тарас Ділай, хоче поновитися на роботу в ДАІ через суд.

Його було звільнено за відмову їхати на схід.

Як повідомила прес-служба Самооборони Волині, у Львівському окружному адміністративному суді у середу, 25 травня, мав відбутися розгляд позову працівника УДАІ у Волинській області Тараса Ділая до УМВС у Волинській області. Предметом позову була вимога скасувати наказ начальника управління про його звільнення. Також була вимога поновлення Ділая на його колишній займаній посаді, і стягнення з управління середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Розгляд справи так і не розпочався, адже ні самого Ділая, ні його представника на суді не було.

Суддя Ростислав Кузан зачитав клопотання позивача, в якому він пояснив, що відсутній на судовому засіданні через сімейні обставини. Щоправда, клопотання було подане у той же самий день, коли відбувався суд.

Тому розгляд справи перенесли на 9 липня.

Зазначимо, що, що Тарас Ділай – був одним із 13-ти працівників Волинського ДАІ, які відмовилися їхати на Схід України за наказом начальника УМВС, а також син заступника начальника УДАІ у Волинській області, полковника міліції Михайла Ділая.

Як повідомляв  ZAXID.NET, представники низки громадських організацій Львова звернулися до начальника УМВС у Львівській області Дмитра Загарії, аби той підтримав кандидатуру Михайла Ділая на посаду начальника обласного управління Державної автомобільної інспекції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук