SoftServe відкриє лабораторію з робототехніки для студентів ЛНУ

СуспільствоЮлія Лавришин, 22 грудня 20189210

У середу, 26 грудня, на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій ЛНУ ім. Івана Франка за адресою вул. Тарнавського, 107 з ініціативи компанії SoftServe відкриють лабораторію з робототехніки. Тут проходитимуть заняття для студентів факультету електроніки та комп’ютерних технологій. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Факультативні заняття з робототехніки працівники SoftServe cпільно з викладачем факультету розпочали ще на початку навчального року. Однак віднині вони проходитимуть у відремонтованому приміщенні з 13-ма комп’ютерами з інтернетом, роботами Turtlebot 3 та необхідними матеріалами для роботи з ними. Завдяки цьому оснащенню студенти вправлятимуться у керуванні реальними мобільними платформами.

«Мені надзвичайно приємно спостерігати якісні трансформації, що останні кілька років відбуваються у ІТ-освіті Львова завдяки синергії бізнесу та університетів, — наголошує співзасновник та член Ради Директорів SoftServe, Голова Наглядової Ради ЛНУ ім. І. Франка Тарас Кицмей. — Наша компанія, як і вся індустрія, залежить від розвитку освіти. Тож ми приділяємо велику увагу співпраці з університетами, для того, аби зберегти високу конкурентоздатність існуючих і майбутніх українських ІТ-спеціалістів».

Працюючи в лабораторії, студенти також матимуть змогу відтворити основні алгоритми навігації мобільних роботів, а в подальшому зможуть імплементувати для роботів алгоритми вищого рівня — комп'ютерний зір, аналіз мовлення.

«Відкриття лабораторії робототехніки є черговим кроком у сталій співпраці Львівського національного університету імені Івана Франка та компанії SoftServe у створенні середовища якісної освіти та формування навичок командної роботи. І що важливо — це відбувається у галузі, що знаходиться на вістрі сучасного науково-технічного розвитку і є взаємовигідною», — наголосив проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації ЛНУ ім. І. Франка Віталій Кухарський.

Робота над проектами проходить у групах по 8−10 студентів. У день відкриття лабораторії перша група студентів презентуватиме свої перші проекти з робототехніки, розпочаті на факультативних заняттях від SoftServe.

Відкриття відбудеться 26 грудня об 11:00. Контактна особа — Марія Кучеренко, (067 208 87 15).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук