Сьогодні абітурієнти складають ЗНО з історії України
19-20 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з історії України. На виконання тесту відведено 135 хвилин, загальна кількість завдань – 55, повідомляє прес-служба МОН.
На вході до пункту тестування необхідно пред’явити:
- Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання;
- паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;
- запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.
У разі відсутності одного з вищезазначених документів або пред’явлення копій Сертифіката, паспорта або іншого документа абітурієнт до пункту тестування не допускається.
При собі потрібно мати дві-три капілярні чи гелеві ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, за бажанням можна і прозору пляшку з питною водою.
Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10.15 до 10.50, початок зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів – 11.00.
Нагадаємо, що під час складання тесту абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.
Як інформував ZAXID.NET, 3 червня 2013 року відбулося ЗНО з хімії. За оперативною інформацією, явка абітурієнтів становила 90,6% від загальної кількості зареєстрованих. Окрім того, 62 абітурієнти через порушення правил ЗНО не склали тесту з хімії.
Додамо, що 5-6 червня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. За інформацією центру, явка абітурієнтів 5 червня становила 92,2% від загальної кількості зареєстрованих.
10 червня абітурієнти писали тест зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови.
12 і 13 червня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з математики.
Загалом ЗНО проходитиме з 3 по 27 червня, зареєстровано 322,5 тисячі охочих пройти тестування. Водночас серед тих, хто зареєструвався, майже 80 тисяч осіб (близько 25%) – випускники загальноосвітніх шкіл минулих років. Планується, що 65 тис. учасників ЗНО складатимуть тести мовами нацменшин.
Додамо, що за ЗНО в Україні наглядають спеціальні мобільні групи.