Комітет виборців України заявив, що справжні праймеріз були тільки в «Самопомочі»

Решта партій провели лише імітацію формування виборчих списків демократичним шляхом

Комітет виборців України заявив, що справжні праймеріз були тільки в «Самопомочі»
фото СП
Лише у «Самопомочі» справді опитували партійців під час формування виборчого списку. Всі інші проекти – це фактична імітація праймеріз., вважають в КВУ

Комітет виборців України підтвердив, що лише в «Самопомочі» формування виборчого списку до Верховної Ради відбувалося за принципом голосування членів партії, тобто класичних праймеріз. Про це повідомили у прес-службі політичної сили у суботу, 15 червня.

«У нас реальних праймеріз не відбулося, за винятком політичної партії «Самопоміч», де вони справді опитували партійців і проводили таку роботу. Всі інші проекти – це фактична імітація праймеріз. Це гра красивими словами. Але хочу нагадати, що праймеріз – це насамперед опитування партійців, голосування партійців і отримання результатів», – наголосив Олексій Кошель, голова Комітету виборців України, під час прес-конференції «Україна на старті виборів до Верховної Ради України».

Своєю чергою, лідер «Самопомочі» Андрій Садовий наголосив, що з початку червня це вже вдруге авторитетні громадські організації відзначають досягнення партії.

«Рух «Чесно» включає 13 наших депутатів до топ-25 найбільш доброчесних. Комітет виборців України вважає, що тільки ми провели справжні праймеріз. Чому? Бо «Самопоміч» – єдина нормальна партія, яка працює за принципами прозорості і публічності», – заявив Садовий.

Нагадаємо, «Самопоміч» висунула кандидатів у народні депутати за принципом відкритих списків. Фінальний список формувався на основі трьох робочих: чинних нардепів фракції «Самопоміч», регіональних лідерів партії та зовнішніх експертів. Партійці в кожній області протягом травня проводили рейтингування стосовно двох перших списків. Потім на форумі «Відкриті списки – фінал» виборники формували кінцевий рейтинг. 8 червня під час з’їзду «Самопоміч» представила фінальний список та оголосила кандидатів на мажоритарних округах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук