Суди вважають незаконними дії українців, які користуються автомобілями з іноземною реєстрацією

Закон забороняє громадянам України користуватися автомобілями, що належать нерезидентам

За інформацією директора Всеукраїнської асоціації автоімпортерів Олега Назаренка, фірми, які ввозять для громадян України автомобілі з іноземною реєстрацією, обдурюють клієнтів заявами, що документи з-за кордону дозволяють законно їздити на такій машині територією України. Про це він заявив в ефірі «112 Україна».

«Суди абсолютно правильно роблять, визнаючи винними громадян України, які користуються на території країни автомобілями з іноземною реєстрацією», - вважає Олег Назаренко.

За його словами, це дуже величезний удар по фірмах, які пропонують українцям увезти через нерезидента (яких Назаренко назвав «верблюдами») ось такий автомобіль. «Такі фірми беруть за послугу від €1000 і переконують громадян України, що наданий фірмою пакет документів (зокрема, наприклад, довіреність від литовської фірми) дозволяє клієнту «абсолютно законно» їздити», - пояснив Назаренко і додав, що в Україні вже третя інстанція суду - Вищий адмінсуд - встановила, що це все незаконно.

Олег Назаренко зазначив, що закон забороняє громадянам України користуватися автомобілями, що належать нерезидентам, а нерезидентам забороняє передавати такі автомобілі в користування українцям.

Як відомо, Вищий адміністративний суд України 17 травня визнав винним громадянина, який керував автомобілем із литовською реєстрацією, і зобов’язав його сплатити майже 420 тис. грн, що становить 300% несплаченої суми митних платежів.
Ця справа стала першою, яка пройшла всі судові інстанції з цього питання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук