Телеведучий Андрій Куликов хоче, щоб журналісти «ДНР» і «ЛНР» легально працювали в Україні

Куликов побачив у Донецьку людей і зробив висновок, що місто живе нормальним життям

СуспільствоЯ.І., 18 вересня 201523418
Телеведучий Андрій Куликов хоче, щоб журналісти «ДНР» і «ЛНР» легально працювали в Україні
Андрій Куликов

Відомий український журналіст Андрій Куликов після поїздки до терористів в окупований Донецьк заявив, що журналістам «ДНР» треба надати право легально працювати в Україні. Такий самий крок повинні зробити самі терористи, інформують «Новости Донбасса».

«Я представляв там себе насамперед. Сенс у тому, щоб сказати - хлопці досить брехати один одному, давайте говорити правду. Я сказав, що місцеві, ті хто мають владу, повинні забезпечити умови роботи українським журналістам ... Наша сторона повинна зробити те ж саме. З їх боку є претензії - Замдиханов (громадський активіст, прихильник «ДНР» - ред) говорить, що журналісти «ДНР/ЛНР» не можуть виїхати. Якщо буде рух на зустріч, напевно, ми зможемо це організувати», - сказав Куликов.

Під час візиту у Донецьк Куликов виступив в ефірі інтернет-відео-каналу «17 канал».

Під час ефіру, який вів російський журналіст Андрій Бабицький, Куликов пояснив причини свого візиту у Донецьк.

«Я побачив те, що очікував побачити. Я вмію бачити, і думаю що нам багатьом треба бачити те, що намагаються заховати офіційні радники. У першу чергу я маю на увазі тих, хто говорить від імені української влади, але у мене є суттєві претензії до тим, хто має владу на цій території», - заявив Куликов, додавши, що боявся їхати в Донецьк, але прибувши, побачив людей на зупинках і кафе, а отже зробив висновок, що місто живе нормальним життям.

У студії разом з Куликовим також були присутні представники громадських рухів, що підтримують бойовиків, і громадський активіст з Донецька Раміль Замдиханов. Самого ж журнгаліста Андрія Бабицького пов'язують з угрупованням бойовика Олександра Ходаковського.

«Я прагну, щоб не тільки нас запитували, але, щоб і ми теж зверталися до росіян, до тих, хто мешкає на території самопроголошених «ДНР» і «ЛНР», щоб їхні голоси, обличчя, думки з’являлися в українському ефірі, в українському медіапросторі», - заявив Куликов. 

Він також зазначив, що став свідком репетиції параду військової техніки на площі Леніна.

«Приїжджайте сюди, подивіться. Тут є і мирні моменти», - сказав Куликов.

Робота українських журналістів на окупованій бойовиками території неможлива, оскільки існує ризик їхньому життю і здоров'ю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук