Тендер на реконструкцію бойківської хати в Уричі виграла фірма з порушеннями у документації

Адміністрація державного історико-культурного заповідника «Тустань» уклала договір з фірмою «Термопласт буд» вартістю 1,4 млн грн на реконструкцію бойківської «Хати у Глубокім» для центру локальної історії в Уричі.

Експерти ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» заявили, що тендерний комітет мав би відхилити пропозицію підприємства «Термопласт буд», оскільки у поданій на тендер документації виявили порушення.

Згідно з угодою, ТОВ «Термопласт буд» має провести демонтажні роботи, влаштувати пароізоляцію, укріпити пошкоджені конструкції стін, встановити нові вікна та двері, налагодити електропостачання, встановити нові освітлювальні прилади, прокласти трубопроводи та забезпечити необхідне опалення. Також передбачено придбання п’яти нових меблів та забезпечення благоустрою території.

За словами експерта-аналітика ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» Олега Блінова, у ТОВ «Термопласт буд» немає ліцензії на виконання певних робіт, зокрема на розбирання та ремонт стін, виконання оздоблюючих робіт. Відповідну ліцензію має лише субпідрядник ТОВ «Аспект Інвестбуд».

Також переможець тендеру надав лише копію першої сторінки техпаспорту на авто, які начебто орендує фірма. За словами Олега Блінова, з наданих документів неможливо з’ясувати, кому саме належать транспортні засоби. ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» звернувся до Держаудитслужби через виявлені порушення.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Термопласт буд» належить Івану Ільчишину (40%), Василю Кушніру (40%) та Михайлу Мельникові (20%). Лише за цей рік компанія отримала бюджетних замовлень на майже 42 мільйони гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук