Transparency International схвалила рішення Порошенка про антикорупційний суд

Президент повинен врахувати усі висновки та рекомендації Венеціанської комісії

Правозахисна організація Transparency International Україна схвалила рішення президента України Петра Порошенка внести в парламент законопроект про антикорупційний суд вже на наступному тижні. Про це йдеться в заяві, опублікованій на сайті Transparency International.

В організації однак нагадали про побажання до цього документа, які раніше були озвучені Венеціанською комісією. «Висловлюємо сподівання, що глава держави, реалізуючи своє право законодавчої ініціативи, врахує всі висновки та рекомендації Венеціанської комісії. Зокрема, щодо порядку відбору та призначення суддів антикорупційних судів, їхньої винагороди, системи самоуправління та можливої відповідальності», - йдеться у заяві.

Нагадаємо, 15 грудня Петро Порошенко повідомив про те, що внесе до парламенту свій варіант законопроекту про Антикорупційний суд наступного тижня. Президент закликав народних депутатів розблокувати питання про суд.

У листопаді голова НАБУ Артем Ситник повідомив, що антикорупційний суд можна створити за вісім місяців з моменту вступу в силу відповідного закону. За словами Ситника, політикум визнав, що антикорупційний суд необхідно створювати. «Я вважаю це великим успіхом і результатом об'єднання зусиль громадянського суспільства, міжнародних партнерів та НАБУ», - заявив він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук