ЦВК визнала обраним в окрузі №30 представника «Блоку Петра Порошенка»

СуспільствоРоман Ганкевич, 10 листопада 20142180

Центральна виборча комісія визнала обраним у мажоритарному окрузі №30 (Дніпродзержинськ) представника партії «Блок Петра Порошенка» Олександра Дубініна.

ЦВК встановила результати в 30-му окрузі на засіданні у понеділок, 10 листопада, передає «Інтерфакс-Україна».

Протокол про результати підписали всі 15 членів комісії, проте ряд членів – з окремою думкою.

Раніше пропозицію визнати неможливим встановити результати в цьому окрузі внесла заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна.

За її словами, кандидат в народні депутати Олег Захорольский подав в ЦВК копії протоколів п'яти дільничних виборчих комісій, дані яких відрізняються від даних протоколів цих же дільничих комтетів з позначкою «уточнений», які відображені в протоколі окружної комісії №30 і здані в ЦВК. При цьому різниця в кількості голосів, відданих за Олега Захорольского і Алескандра Дубініна, який названий окружною комісією переможцем в окрузі, складає близько 2 тис. голосів на користь Захорольского.

Усенко-Чорна нагадала, що ЦВК передала матеріали у цій справі до правоохоронних органів. За її словами, в ЦВК надійшла довідка Головного слідчого управління МВС «про візуальне виявлення ознак невідповідності» між підписами членів зазначених п'яти дільничкомів на протоколах, поданих окружкомом і кандидатом Захорольским.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук