У «Чорнобильській пущі» п’ятий день поспіль гасять пожежу
На території комплексу лісового господарства «Чорнобильська пуща» рятувальники продовжують гасити окремі осередки вогню на площі близько 60 га, повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.
«До гасіння пожежі залучено 164 особи та 46 од. техніки, у тому числі від ДСНС 74 чол. особового складу, 14 од. техніки, 2 пожежні літаки та вертоліт. На гасіння пожежі авіацією ДСНС літаками протягом 11 серпня здійснено 6 скидів води», – зазначили у відомстві.
Нагадаємо, 8 серпня на території комплексу лісового господарства «Чорнобильська пуща» виникло загорання сухої трави та лісової підстилки.
За попередньою версією, пожежа на території «Чорнобильської пущі» сталася внаслідок підпалу.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google