У Харкові відкрили управління НАБУ, яке боротиметься з корупцією у зоні АТО

Детективи управління також будуть відкривати корупційні схеми у Сумській, Дніпропетровській і Запорізькій областях

У Харкові відкрили управління НАБУ, яке боротиметься з корупцією у зоні АТО
У штаті Харківського управління 24 людини, з яких 16 - це детективи НАБУ

У Харкові відбулася церемонія офіційного відкриття територіального управління Національного антикорупційного бюро України (НАБУ). Про це інформує «Інтерфакс-Україна».

Директор Харківського територіального управління НАБУ Юрій Кравченко повідомив, що управління зараз вже сформовано майже на 80%, а через кілька тижнів воно розпочне свою роботу в повному обсязі. Пізніше, відповідаючи на запитання журналістів, директор НАБУ Артем Ситник уточнив, що у штаті Харківського територіального управління 24 людини, зокрема 16 детективів (з них 8 вже призначено, ще 6 - на стадії призначення).

«У територіального управління немає всіх необхідних підрозділів для проведення автономних розслідувань (немає управління спеціальних операцій, оперативно-технічного управління). Але детективи, які тут працюють, мають у своєму розпорядженні можливість за необхідності звернутися до Київського управління і організувати роботу на місцях», - сказав Ситник.

Він нагадав, що Харківське управління фокусуватиметься на викритті корупції на території Харківської, Сумської, Дніпропетровської, Запорізької областей, а також у зоні АТО.

Також Артем Ситник наголосив, що при визначенні «больових точок» у цих регіонах територіальне управління розраховує на взаємодію з громадськістю. «Ми очікуємо, що після відкриття цього управління одразу ж піде комунікація з місцевим активом, ми одразу почнемо отримувати інформацію про те, які основні проблеми є... Перше і головне завдання територіального управління - це комунікація з місцевою громадськістю, з місцевими органами влади, з місцевими засобами масової інформації, щоб правильно визначити орієнтири і пріоритети в конкретно узятому регіоні», - сказав він.

Голова НАБУ також повідомив, що відкриття Одеського територіального управління антикорупційного бюро заплановано наступної п'ятниці (4 серпня).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук