У Києві патрульного поліції затримали за підозрою у хабарництві
Він вимагав у громадянина 3 тис. грн за «відмазку» від порушення правил дорожнього руху.
У Києві співробітники прокуратури і поліції затримали патрульного за підозрою у хабарництві.
Про це у п'ятницю, 15 липня, повідомила речник прокуратури міста Києва Надія Максимець.
«Інспектор роти патрульної поліції вимагав у громадянина 3 тис. гривень за непритягнення його до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху. Поліцейського затримали біля однієї з автозаправних станцій після отримання частини обумовленої суми», - йдеться у повідомленні.
Також з'ясувалося, що затриманий раніше притягувався до адміністративної та кримінальної відповідальності, зокрема за ст. 122 КК (умисне вчинення тілесних ушкоджень середньої тяжкості).
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google