У конкурсі на оформлення громадського транспорту Львова взяли участь двоє людей

СуспільствоІрина Скіць, 11 липня 201510230
У конкурсі на оформлення громадського транспорту Львова взяли участь двоє людей

Впродовж півтора місяці тривав конкурс на оформлення громадського транспорту Львова, оголошений міською радою. За цей час свої пропозиції щодо брендування транспорту надіслали всього двоє львів’ян.  Про це написав у своєму блозі львівський громадський активіст, дизайнер та працівник департаменту розвитку Львівської міськради Олександр Шутюк.

«На жаль, прогнози скептиків справдилися - активність була вкрай низькою і після майже півтора місяців очікування в останні кілька днів надійшли пропозиції лише від двох людей», - написав активіст.

Усього на конкурс надійшло три пропозиції: дві від першого учасника та одна від другого учасника. Перший учасник запропонував яскраво оформити громадський транспорт, аби він виділявся на дорозі та був помітним для інших водіїв. За його задумом, фарби для оздоблення трамваїв мають бути глянцеві.

Дві пропозиції першого учасника.

Другий учасник запропонував витримати більш спокійну кольорову гаму для оздоблення громадського транспорту. Він обрав коричневий, кремовий та оранжевий кольори, оскільки така кольорова гама вже є на туристичних вказівниках міста. Також, на думку автора, світлі кольори на верхній частині транспорту дозволять даху менше нагріватись влітку, а коричневий низ приховуватиме механічні пошкодження та бруд. Оранжева лінія посередині виокремлюватиме громадський транспорт з-поміж потоку автомобілів. 

Пропозиція другого учасника.

З огляду на малу кількість надісланих пропозицій у міській раді оголосять новий етап конкурсу. Цього разу його зроблять закритим та запросять до участі професійні дизайн-студії, яким запропонують певну плату за участь в конкурсі. Учасники, що вже подали свої роботи, також можуть брати участь у новому етапі конкурсу.

«Наразі є відкритим питання пошуку спонсора для фінансування конкурсу та його обсяг. У бюджеті коштів для цього не передбачено та навіть якби були, то витрачати їх на це, коли горять тролейбуси, якось не комільфо», - написав Олександр Шутюк.

 
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук