У львівських вишах закінчили приймати документи абітурієнтів, яких зарахували на бюджет

Рекомендовані на державну форму навчання вступники повинні були подати оригінали до 18:00

СуспільствоЮлія Девда, 31 липня, 20:12 1910 0

У п'ятницю, 31 липня, абітурієнти, яких зарахували на державну форму навчання у вищі навчальні заклади, до 18:00 повинні були подати в обраний виш оригінали документів. Списки тих, хто навчатиметься безоплатно, в Міністерстві освіти і науки оприлюднили ще минулої п'ятниці, 26 липня.

Щодо львівських закладів, то в останній день черг зі студентів там не спостерігали. Адже більшість тих, хто мав прийти з пакетом необхідних документів (оригінали сертифікату ЗНО, додатку й атестату, копії паспорта, ідентифікаційного коду та інші) зробили це напередодні. Однак були і ті, хто з поважних причин відклав цю справу. Наприклад, уже студентка культурології Франкового університету Анастасія Прончук щойно повернулась з-за кордону.

«До Києва я приїхала тільки сьогодні вночі, одразу сіла на транспорт до Львова, щоб подати тут документи. Мої відчуття, коли я дізналась, що пройшла на державне, не описати! Я ж цілий рік готувалась до ЗНО, ходила до репетиторів і нарешті ось ця ціль, до якої кожен хоче дійти, стала для мене реальністю», ‒ ділиться емоціями дівчина.

В останній день подачі документів не густо було вступників і у «Львівській політехніці». Хоча за чотири дні сюди встигли подати понад чотири тисячі оригіналів. Прийшли навіть ті, хто вступив на платне. Як-от Дмитро Кузеляк з Івано-Франківщини, який обрав навчання на кібербезпеці.

«Мені потрібно було донести деякі документи. У цьому виші я обрав навчання на кібербезпеці, адже у 10-11 класах зацікавився програмуванням», ‒ каже хлопець.

Додамо, що зараховувати вступників на місця державного та регіонального замовлення у Міністерстві освіти і науки будуть до опівдня четверга, 1 серпня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук