У Львові до кінця жовтня маршрутки облаштують GPS-навігаторами

Для зручного впровадження GPS-контролю маршрутів у Львові, міська рада затвердила перелік зупинок громадського транспорту, до якого увійшло 704 локації.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 27 червня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР.

Раніше Львівська міська рада планувала впровадити озвучення назв зупинок та GPS-контролю за рухом громадського транспорту, і для цих впроваджень потрібно було створити офіційний перелік зупинок. Відтак, згідно з рішенням виконкому, у Львові затвердили 704 зупинки.

Начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир розповів ZAXID.NET, що до кінця жовтня цього року робоча група по GPS-навігації повинна завершити роботи з впровадження.

«Ми плануємо завершити всю роботу до жовтня включно, і сподіваємось, що до того часу всі автобуси всіх перевізників будуть обладнані GPS-навігаторами, інформація з яких буде надходити у єдиний диспетчерський центр», - зазначив Віктор Щир.

Як повідомляв ZAXID.NET, в червні 2012 року у Львівській міській раді заявили, що громадський транспорт планують обладнати пристроями навігації. У травні цього року міський голова Андрій Садовий зобов’язав управління транспорту звести дані GPS-навігаторів у міських автобусах у єдину інтегровану мережу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук