У Львові планують відкрити додаткові міні-притулки для тварин

Сьогодні, 21 травня, на пленарному засіданні сесії Львівської міськради затвердили Програму регулювання чисельності безпритульних тварин у Львові. Відповідне рішення підтримали 68 депутатів.

Програма діятиме впродовж 2015-2020 років. Домогтися зменшення кількості безпритульних тварин передбачено лише гуманними методами, що відкидають жорстоке поводження з тваринами, інформує прес-служба Львівської міськради.

Відтак, евтаназію тварин можна застосовувати лише у двох випадках: «за наявності письмового висновку ветеринарного лікаря у разі невиліковної хвороби тварини або ж порушень у поведінці тварини, які є незворотними і не підлягають змінам, та встановлені виключно ветеринарним лікарем».

«У результаті вивчення практичного досвіду європейських країн і інших міст України у цій сфері слід зробити висновок, що найбільш ефективним і науково підтвердженим методом зменшення чисельності безпритульних тварин є метод біостерилізації. За цим методом безпритульні тварини після відлову не знищуються, а доставляються до притулку, де тварини стерилізуються, отримують щеплення від сказу, обробляються від паразитів та відпускаються на колишнє місце мешкання. Окрім цього, стерилізовані тварини, які повертаються до попереднього місця перебування, мають бути візуально ідентифіковані», – йдеться в тексті ухвали.

Програма передбачає такі завдання:

  • виконання заходів з відлову, стерилізації, щеплення, профілактичних обробок безпритульних тварин;
  • здійснення будівництва муніципального притулку для безпритульних тварин на вул. Т. Шевченка, 366а у Львові;
  • збільшення кількості міні-притулків для безпритульних тварин, підтримання функціонування наявних притулків;
  • розробка та впровадження системи обліку, реєстрації та ідентифікації безпритульних тварин;
  • розробка і впровадження системи інформаційно-просвітницьких заходів щодо гуманного поводження з безпритульними тваринами, прилаштування безпритульних тварин, пропагування стерилізації домашніх тварин тощо;
  • створення громадської ради при ЛКП «ЛЕВ».
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук