У Львові планують змінити дорожній рух на трьох кільцевих перехрестях

Чиновники прогнозують, що нова схема руху зменшить кількість ДТП

СуспільствоІрина Скіць, 29 жовтня 201560580
У Львові планують змінити дорожній рух на трьох кільцевих перехрестях

На трьох кільцевих перехрестях у Львові планують ввести схему руху Roundabout, яку використовують у багатьох країнах Західної Європи. ЇЇ планують ввести на перехрестях вулиць Володимира Великого – Княгині Ольги, Володимира Великого – Кульпарківська та Богдана Хмельницького – Липинського.  Також розглядається можливість впровадження схему руху Roundabout на перехресті вулиць Зелена – Луганська.

Як розповів ZAXID.NET радник міського голови з питань розвитку інфраструктури Олег Шмід, за новою схемою, на кільцевих перехресті вулиць Володимира Великого – Княгині Ольги буде заборонено змінювати рядність, тобто смугу руху на кільці, а також водії повинні будуть пропускати на в’їзді у кільце машини з усіх смуг.

Схема Roundabout

Така ж схема руху вже діє на перехресті вулиць Чорновола – Липинського. Тоді чиновники говорили, якщо кількість аварій на цьому перехресті зменшиться, то схему Roundabout впровадять на всіх перехрестях міста.

«Я не чув, щоб на кільці Чорновола – Липинського за час впровадження нової схеми сталась хоча б одна аварія. Цей успішний досвід дозволив нам впроваджувати зміни руху і на інших кільцевих перехрестях міста», - сказав Олег Шмід.

Натомість на перехресті вулиць Володимира Великого – Кульпарківська планують змінити схему руху на Turbo Roundabout - це означає, що, окрім вже названих змін, на внутрішіній частині кільця ще облаштують додаткову ліву смугу для розвороту та повороту ліворуч.

Схема Turbo Roundabout

Водночас на перехресті вулиць Богдана Хмельницького – Липинського чиновники планують змінити не схему руху на перехресті, а схему під’їзду до нього, оскільки зараз дорога занадто перевантажена потоками транспорту.

За словами Олега Шміда, названі зміни вже попередньо погодили на міській комісії з питань безпеки дорожнього руху. Остаточне рішення комісія прийме в кінці листопада.

«У планах ще – змінити організацію руху на перехресті вулиць Зелена – Луганська. Однак на відміну від попередніх перелічених перехресть ми ще не маємо попередньої згоди від міської комісії з питань безпеки дорожнього руху. Зараз ми тільки вивчаємо транспортні потоки на цьому перехресті та вивчаємо,як там можна покращити організацію дорожнього руху», - пояснив чиновник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук