У Львові продовжили процес списання будинків з балансу ЛКП

Із балансу районних адміністрацій вже списали майже третину будинків

СуспільствоВіталій Кубліков, 11 березня 2019, 18:12 920 0

ЖЕКи більше не монополісти. Із балансу районних адміністрацій Львова вже списали майже третину будинків (28%), які обслуговували міські ЛКП. Лідерами є Залізничний, Франківський і Шевченківський райони. Найменше ‒ лише близько 15% будинків списали в Галицькому районі міста.

Загалом мешканці тепер можуть самі обирати форму утримання будинку: самоуправління, ОСББ, угода з комунальними або приватними управлінськими компаніями.

«Мешканці самі для себе мають зробити висновок, що для них краще проаналізувавши плюси і мінуси тої чи іншої форми управління. Якщо ж мешканці не визначаються з формою управління, тоді районна адміністрація чи міська рада коли будуть створені відповідні комісії примусово призначає управляючу компанію, яка буде надавати послуги», ‒ розповіла директорка департаменту житлового господарства Ірина Маруняк.

Та навіть попри те, що будинок вже знятий з балансу місцевих рад, він буде на обслуговуванні в ЛКП, поки мешканці не визначаться з формою управління. Сам процес списання мав завершитись 1 березня. Однак, на сьогодні лише 405 будинків з 2118 обрали форму управління. Загалом же ж на балансі міста було 7174 будинки. Тож термін списання з балансу ЛКП продовжили щонайменше на три місяці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук