У Львові вчителів з усієї України навчають інноваційних підходів до роботи у сучасній школі

У Львові вчителі з усієї україни обговорюють нові методи роботи у школі

У Львові у суботу, 9 грудня, розпочався Форум інноваційної освіти INED, який спільно організували Львівська міськада, центр інноваційної освіти «Про.Світ» та «Простір освітніх ініціатив» Українського католицького університету, повідомила прес-служба ЛМР.

«Я думаю, що всі, хто тут сьогодні є, знають і роблять все для того, щоб освіта була ключовою в розвитку міста і країни. Компанії підвищують планку вимог, але підвищення цієї планки має бути ще зі школи. Сьогодні світ стає дуже швидким і освіта повинна задавати цей швидкий тон. Наше найважливіше завдання показати, що саме вчитель є ключовою людиною, яка творить візерунок міста. Вчитель творить тих людей, які творять місто», – зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко на відкритті форуму.

Серед учасників форуму – понад 200 вчителів, директорів та методистів з різних куточків України. Учасники заходу ознайомлюються з новими дієвими інструментами щодо побудови продуктивної командної роботи в школі, ефективної взаємодії з батьками та громадою. Освітяни та професійні тренери розказуватимуть, як підвищити інтерес учнів до навчання за допомогою інформаційних технологій та освітніх технічних рішень.

Із програму форуму можна ознайомитися за посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук