У Львові вперше відбудеться акція «День ПАРКування»

Одну з міських парковок перетворять на тимчасовий громадський простір

У Львові вперше відбудеться акція «День ПАРКування»

У п’ятницю, 18 вересня, у Львові вперше відбудеться акція «День ПАРКування» в межах Європейського тижня мобільності. На вул. Чайковського, 17 з 12:00 до 20:00 паркомісця тимчасово перетворяться на місце соціальної і культурної взаємодії – буде створено тимчасовий громадський простір у вигляді парклету, де можна буде цікаво і корисно провести час.

У такий спосіб організатори хочуть привернути увагу до нераціонального використання простору міських вулиць, адже часто майже весь простір вулиць виділено під рух і паркування автомобілів, відповідно немає місця для комфортного перебування там людей, інформує прес-служба Львівської міськради.

Натомість досвід європейських міст показує, що комфортним є центр міста, доступний для пішоходів та з мінімальним автомобільним рухом.

Акція «День ПАРКування» започаткована 2005 року в Сан-Франциско, вона перетворилася на міжнародний рух найпрогресивніших міст світу. Щороку у вересні громадяни, художники й активісти об’єднуються для тимчасового перетворення паркомісць у «ПАРКувальні» простори: тимчасові громадські місця.

Місія Дня ПАРКування – привернути увагу до необхідності збільшити відкритий міський простір, поліпшення якості проживання людини в місті.

У Львові захід організовує Львівська асоціація велосипедистів і Pixel Garden за підтримки відділу промоції міста та GIZ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук