У Львові захворювання на кір поволі іде на спад

За даними управління охорони здоров’я ЛМР, пік спалаху захворювання на кір уже минув: у січні 2018 року у Львові на кір захворіло 180 осіб, тоді як в лютому – 135 осіб. У березні (станом на 4 березня) захворіло лише 7 осіб.

«Згідно з даними Лабораторного центру, в січні маємо 180 захворілих на кір, в лютому – 135 захворілих. За чотири дні березня зареєстровано 7 випадків захворювання. Власне пік спалаху захворювання на кір уже минув, хоча сам спалах триватиме, за прогнозами, до травня, і будуть реєструватись нові випадки захворювання, але не в такій кількості – їх буде менше», - каже головний позаштатний спеціаліст з епідеміології управління охорони здоров’я ЛМР Олена Баворовська.

Дорослі і діти, що захворіли на кір, переносять захворювання без ускладнень. У Львові смертельних випадків від кору нема, хоча в Україні смерть від кору зафіксували в Одеській і Закарпатській областях.

Нагадаємо, кір – гостре вірусне захворювання, яке може дати небезпечні ускладнення: пневмонію, отит, енцефаліт та інші бактеріальні інфекції. Надійним захистом від кору є вакцинація. Вакцин у Львові достатньо. Від 15 січня до 5 березня щеплення від кору в поліклініках Львова зробили 9 842 дітям. Це найбільше кількість вакцинованих за аналогічний період попередніх років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук