У минулому році в Україні на залізниці загинули 334 людини

У 2019 році на залізниці в Україні загинули 334 людини, 527 людей було травмовано. Про це повідомили в «Укрзалізниці» у відповідь на запит УНН.

«Загальна кількість травмувань громадян на об'єктах залізничного транспорту має тенденцію до зменшення… У 2019 році сталося 527 випадків травмувань (людей - ред.), із яких 334 (випадки - ред.) – зі смертельними наслідками. Серед них 490 наїздів рухомого складу, із яких 322 смертельні», – йдеться у відповіді на запит щодо кількості осіб, які загинули під колесами поїздів.

Повідомляється, що за 2019 рік 127 людей загинуло через наїзд пасажирських поїздів, 49 – через наїзд приміських електро- та дизельних поїздів, а ще 146 людей загинуло внаслідок наїзду вантажних поїздів.

«Найчастіше причинами наїзду рухомого складу є перехід колій не у встановленому місці, ходіння коліями та ігнорування попереджувальних і заборонних сигналів через користування навушниками», – повідомили у відомстві.

Також в «Укрзалізниці» додали, що всі випадки травмувань сталися не з вини «Укрзалізниці», а через порушення громадянами правил безпеки на об’єктах залізничного транспорту.

Зазначається, що кількість травмувань громадян на об’єктах залізничного транспорту має тенденцію до зменшення – у 2018 році було зареєстровано 580 випадків травмувань і загинуло 338 людей. Зокрема, через наїзд рухомого складу загинуло 324 людини

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук