У Пентагоні вважають, що у Путіна – одна з форм аутизму

СвітОльга Карабан, 6 лютого 201513000
Пентагон

Дослідники Міністерства оборони США дійшли висновків, що президент Росії Володимир Путін страждає від синдрому Аспергера.

Доповіді про здоров'я російського президента опублікувала американська газета USA TODAY. Документ підготував дослідницький центр «Управління всебічної оцінки програм» (ONA) на замовлення Пентагону, передає УП.

Доповідь була отримана виданням за запитом на підставі Закону про свободу інформації (FOIA).

Зазначається, що синдром Аспергера – це «аутичний розлад, який впливає на всі рішення» російського президента. Вивчаючи рухи Путіна за допомогою відеозаписів, одна з дослідників, Бренда Коннорс, дійшла висновку, що «російський президент має якесь неврологічне відхилення».

Опублікована газетою доповідь – один з багатьох, виконаних Коннорс і її колегами, які працювали на «Управління всебічної оцінки програм», внутрішній аналітичний центр Пентагону, який бере участь в розробці довгострокової військової стратегії.

Доповідь 2008 року і дослідження 2011 року були надані виданню за запитом відповідно до Закону про свободу інформації, що передбачає розкриття і розсекречення документів.

Дослідники зазначають, що не можуть повністю довести свою теорію про те, що Путін страждає синдромом Аспергера, бо вони не могли належним чином провести діагностику. Наприклад, вивчити стан мозку російського президента за допомогою томографа.

Вони робили свої висновки, вивчаючи рухи індивіда по відеозаписах, висуваючи припущення щодо того, як суб'єкт спостереження ухвалює рішення або реагує на події. Експерти вважають, що кожна людина має унікальний «почерк тіла», який настільки ж неповторний, як код ДНК.

Щоб підкріпити свої припущення, у Пентагоні посилаються на роботи фахівців з аутизму.

У доповіді 2008 року наводиться думка доктора Стівена Порджеса, професора психіатрії університету Північної Кароліни, що Путін нібито «страждає від однієї з форм аутизму».

Коли журналісти попросили експерта підтвердити свої висновки, той сказав, що не бачив фінальну версію документа і зараз «утримався б від твердження, що у нього синдром Аспергера».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук