У Порошенка готують нові закони для переселенців

Уповноважений презиента з урегулювання кризи на Донбасі

Верховній Раді запропонують доповнити закони, спрямовані на допомогу вимушеним переселенцям із окупованих Донбасу й Криму.

Пропозиції законодавчих змін підготують народні депутати, які разом із уповноваженим президента України з врегулювання ситуації у Донецькій і Луганські областях Іриною Геращенко привезли в Сєвєродонецьк Луганської області гуманітарний вантаж, повідомляє президентська прес-служба.

«За результатами поїздки політики підготують низку законопроектів, спрямованих на допомогу вимушеним переселенцям, зокрема – зміни до відповідного закону», – зазначається в повідомленні.

Зокрема, за словами Геращенко, особливої підтримки і уваги потребують лікарні поблизу лінії зіткнення.

«Медичні заклади, які перебувають недалеко від лінії зіткнення, сьогодні потребують особливої підтримки і уваги з боку держави: як в питанні забезпечення ліками і медикаментами, так і в забезпеченні медтехнікою, адже вони сьогодні працюють в режимі госпіталів і змушені лікувати важкопоранених», – наголосила вона й зазначила, що ці лікарні потребують і посилення медперсоналом.

Народні депутати привезли в Сєвєродонецьку обласну лікарню, яка запрацює найближчим часом, обладнання, зібране благодійниками в США: апарат для анестезії, операційний стіл, хірургічне приладдя, іншу медичну техніку. Уповноважений Президента закликала всіх небайдужих долучитися до облаштування та обладнання цього медзакладу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук