У російському Донецьку триває «відкритий» суд над Савченко, на який не пустили журналістів

СвітІрина Рєвунова, 22 вересня 20152090
У російському Донецьку триває «відкритий» суд над Савченко, на який не пустили журналістів

Сьогодні на засідання суду у справі полоненої української льотчиці та народного депутата Надії Савченко, яке відбувається у Донецьку Ростовської області , не пустили журналістів.

Як повідомляв у Twitter адвокат підсудної Марк Фейгін, після початку засідання до зали суду нікого з перси не пустили.

Засідання суду відкрите, проте журналістів до зали суду не пустили, вони перебувають у кімнаті з відеотрансляцією засідання.

Російська служба ВВС повідомляє про те, що на початку засідання адвокати Надії Савченко – Ілля Новіков, Микола Полозов і Марк Фейгін – заявили кілька клопотань, включаючи клопотання про повернення справи в прокуратуру на тій підставі, що слідство навмисно виключило з матеріалів відомості про бойовиків, загиблих під тим же обстрілом 17 червня 2014 року, що і двоє співробітників російських ЗМІ.

Головуючий в суді Леонід Степаненко клопотання відхилив. «Бойовики були виключені зі справи, оскільки слідчий комітет Росії хотів провести показове слідство і потім показовий процес. А версія з бойовиками невигідна слідству, вигідно показати, що потерпілі – мирні жителі. Хоча з потерпілих –  мирних жителів, які є в цій справі, ніхто не постраждав фізично», – заявив Полозов.

Савченко та її адвокати наполягають, що льотчиця взагалі не причетна до обстрілу, під який потрапили співробітники російського ВГТРК, оскільки, згідно з отриманими адвокатами роздруківкам телефонних переговорів, була захоплена в полон значно раніше, ніж українські артилеристи накрили блокпост, на якому загинули російські журналісти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук