У ЦВК побачили у публікації «чорної бухгалтерії» Партії регіонів спробу зірвати довибори у Раду

У ЦВК побачили у публікації «чорної бухгалтерії» Партії регіонів спробу зірвати довибори у Раду

Публікація матеріалів про «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, в якій фігурують грошові виплати членам Центральної виборчої комісії у 2012 році у період передвиборчої кампанії, є спробою зірвати проведення довиборів народних депутатів, запланованих на 17 липня. Про це заявив завідувач відділу взаємодії зі ЗМІ ЦВК Костянтин Хівренко у коментарі програмі «Схеми», повідомило «Радіо Свобода».

«Глава ЦВК, так само, які і комісія, перебуває у виборчому процесі проміжних виборів народних депутатів України у семи округах. І мені здається, до певної міри, що те, що відбувається зараз, – це спроба вибити Центральну виборчу комісію з нормального робочого графіку роботи і зірвати вибори», – заявив Хівренко.

В оприлюднених виданням «Українська правда» 31 травня документах, які нібито свідчать про тіньові витрати Партії регіонів, ЦВК фігурує кілька разів.

У матеріалах йдеться про те, що людина з даними Охендовський М.В., які повністю відповідають паспортним даним голови ЦВК Михайла Охендовського, отримала $1525 на відрядження 8 червня 2012 року. У цей період країна готувалася до проведення парламентських виборів, що выдбулися 28 жовтня. На той момент Охендовський був членом Центральної виборчої комісії. Підпис за отримання коштів подібний до справжнього підпису чиновника під офіційними документами.

Окрім того, відповідно до опублікованих матеріалів, гроші для ЦВК отримували Лукаш О.Л. та Калюжний В.А. Прізвища й ініціали цих людей збігаються із даними колишніх депутатів від Партії регіонів Олени Лукаш і Віталія Калюжного. Сестра Олени Лукаш Тетяна Лукаш досі є секретарем Центральної виборчої комісії. Призначення отриманих грошей у матеріалах зазначено як «відділи ЦВК», «відділи ЦВК листопад», «ЦВК», «відділи ЦВК травень 12». Фігурує декілька таких виплат на різні суми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук